Bilety

Krok 1/4

Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie. Gościnnie: Brodka, S.Soyka, P. Domagała i inni

  • Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
  • 27.09.2022 godz. 19:00
  • Ceny biletów:  80, 100, 130, 150, 170, 200, 220 zł

Grażyna Łobaszewska – 50 lat na scenie

Grażyna Łobaszewska słynie z takich hitów jak „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy” czy „Ludzie z duszą”. W 2022 roku wybitna wokalistka świętuje 50-lecie działalności!

Artystka od lat zachwyca publiczność. Wykonuje piosenki napisane specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własne interpretacje standardów jazzowych i muzyki gospel.
Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy i kunsztu wykonawczego, to znajdziesz je podczas wyjątkowych koncertów jubileuszowych artystki. Nie zabraknie pięknych polskich piosenek Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty czy Grzegorza Ciechowskiego.
Podczas koncertów Grażynie Łobaszewskiej towarzyszyć będzie zespół Ajagore, a także niezwykli goście. Na scenie zobaczymy m.in. Melę Koteluk, Adama Nowaka, Stanisława Soykę, Pawła Domagałę czy Kubę Badacha.
Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie. Sprawdź aktualny repertuar koncertów w 2022 i zarezerwuj bilety!

Goście występujący na trasie koncertowej:
Bydgoszcz: Mela Koteluk, Stanisław Soyka, Kuba Badach
Szczecin: Mela Koteluk, Adam Nowak, Stanisław Soyka
Łódź: Mela Koteluk, Adam Nowak, Stanisław Soyka
Wrocław: Brodka, Paweł Domagała, Piotr Bukartyk, Stanisław Soyka

Wybierz sektor z planu sali

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.