Bilety

Krok 2/4

Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko

  • Aula Państwowej Szkoły Wyższej, Biała Podlaska
  • 12.03.2022 godz. 19:00
  • Ceny biletów:  120 zł

Co byś zrobił, gdybyś trafił kumulację w loterii i z dnia na dzień został milionerem? Przed takim dylematem staje główny bohater spektaklu „Kumulacja”. Kiedy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze, zazwyczaj budzą się nasze mocno uśpione demony i prawdziwe pragnienia, a rodzinno- przyjacielskie więzi poddane są najcięższej z prób…

Wygranie wielkiej sumy pieniężnej zmienia bardzo dużo w życiu. Każdego po chwili euforii mogą najść wątpliwości. Co z nimi zrobić? A jeśli dodatkowo najbliżsi mają zupełnie inne zdanie niż Ty i nie podzielają Twojej oryginalnej życiowej filozofii? Wówczas wygrane pieniądze mogą okazać się niczym w porównaniu ze skalą kłopotów, nerwów i emocji, które pojawią się wraz z nagrodą.
Ważne dylematy ubrane w przekomiczne sytuacje, zaskakujące rozwiązania prozaicznych (z pozoru) problemów, dialogi pełne inteligentnego, uszczypliwego poczucia humoru, cięte riposty i obraz najbardziej pierwotnych instynktów ludzkiej natury. A wszystko to w gwiazdorskiej obsadzie! Spektakl „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko” to gwarancja doskonale spędzonego czasu. Zapraszamy!

Obsada:
Michał Meyer
Maria Dębska/Milena Suszyńska
Izabela Dąbrowska
Marcin Bosak

Autor: Flavia Coste
Reżyseria: TOMASZ SAPRYK

Czas trwania: 100 minut z przerwą

Sprzedaż na to wydarzenie jest zablokowana

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.