Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.

Bilety

Krok 1/4

Polska Wersja

  • Event Center G38, Koszalin
  • 18.09.2021 godz. 20:00
  • Ceny biletów:  60, 100 zł

Pakiet VIP zawiera:

pamiątkowy bilet,
wejście na koncert bez kolejki,
wejście na próbę,
plakat,

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na koncert Polska Wersja (Jano Polska x HINOL PW) promujący najnowszy album Hinola "Od końca do początku". Wraz z nimi na scenie pojawią się BRZ oraz niezawodny DJ Lem. Na koncercie nie zabraknie oczywiście najpopularniejszych numerów z całego dorobku obu Artystów.

Polska Wersja to duet stworzony przez Hinola oraz Jano. Muzycznie obaj wzajemnie się uzupełniają, sprawiając, że każdy ich numer jest niepowtarzalnym połączeniem starych czasów polskiego rapu z nowym brzmieniem popularnym na polskiej scenie.

Duet PW jest jedyny w swoim rodzaju – na scenie próżno szukać drugiej tak wpływowej i popularnej ekipy, która dociera zarówno do starszych jak i młodszych słuchaczy. Kolejnym, po albumie Hinola wydawnictwem spod szyldu PW ma być druga solowa płyta Jano, która ma ukazać się w 2019 roku. Dodatkowo trwają prace nad reedycją pierwszej płyty raperów – “Powrót do przeszłości”. Termin wydania trzeciej płyty Polskiej Wersji na razie pozostaje nieznany, jednak w przyszłym roku światło dzienne ujrzeć mają nowe single PW.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.